Szkolenie kitesurfingowe

Szkolenie dopasujemy do Twojego poziomy umiejętności. Jeżeli już pływasz zaproponujemy Ci doskonalanie, podstawy freestylu, deskę wave, foil oraz wideoanalizę.

Czy chciałbyś zostać kitesurferem, czy będą to Twoje początki ? Wiedz że, kitesurfing to niesamowite uczucie ślizgania się po wodzie a nawet szybowania wysoko ponad nią. To przygoda, która zostanie na zawsze w pamięci, a być może przerodzi się w życiową pasję.

Szkolenie kitesurfingowe jest podzielone na 3 etapy. Dzięki temu kurs jest uporządkowany i podzielony na 3 spójne czterogodzinowe pakiety szkoleniowe.

Zapraszamy na szkolenia na deskach Twin Tip, WAVE oraz FOILLevel 1 kursu kitesurfingu - intro i bodydragi

Level 1 - Intro i Bodydragi

Na pierwszym etapie szkolenia kitesurfingu dowiesz się, jak samodzielnie przygotować sprzęt do pływania, jak startować i lądować latawiec, nauczysz się samodzielnie z nim przemieszczać. Poznasz zasady sterowania kajtem, tak by wykorzystać moc jaką generuje do poruszania się po wodzie. Otrzymasz niezbędne informacje z zakresu bezpieczeństwa i komunikacji.

Na plaży (na sucho - w ubraniu):

Na wodzie (w piance):


Level 2 kursu kitesurfingu - wstawanie na desce

Level 2 - Starty z deską

Na tym etapie przygotujemy Cię do pierwszych startów na desce, przejdziesz serie ćwiczeń tak aby najszybciej i najbezpieczniej zacząć pływać. Na tym etapie będziesz samodzielnie startować na desce i przepłyniesz kilkanaście metrów.

Program szkolenia:


Level 3 kursu kitesurfingu - doskonalenie

Level 3 - Doskonalenie

Etap 3 to doskonalenie pozycji, nauka pływania pod wiatr, nauka zwrotów a nawet nauka pierwszych skoków i jazdy toeside! Po ukończeniu tego etapu będziesz samodzielnym kitesurferem.


Level 1 kursu kitesurfingu - intro i bodydragi

Freestyle

Pływanie lewo-prawo to dla Ciebie za mało? Zapisz się na lekcje freestyle. Wysokie skoki przez zenit to esencja kitesurfingu! Bardziej zaawansowane osoby nauczymy też tricków unhooked.

Zachęcamy do sięgania po literaturę - sprawdź nasz sklep

Co potrzebuję na kurs?

Pozytywne nastawienie! Cała reszta jest w cenie: pianka, trapez, latawiec, bar i deska. W zależności od pogody ewentualnie krem do opalania lub ciepłe ubranie.

CENNIK

W cenę kursu wliczony jest sprzęt kitesurfingowy, pianka i trapez - czyli wszystko co do pływania na kajcie jest potrzebne. Każdy kursant po ukończeniu 12 godzinnego kursu otrzymuje 10% rabatu na zakup nowego sprzętu kitesurfingowego F-One.


Kurs indywidualny Kurs grupowy
- cena za 1 os.
1h 150 zł 100 zł
4h (etap 1 / 2 / 3) 570 zł 380 zł
8h (etap 1 + 2) 1080 zł 720 zł
12h (etap 1 + 2 + 3) 1440 zł 960 zł

Cennik wypożyczenia

Sprzęt kitesurfingowy wypożyczamy wyłącznie osobom licencją IKO lub POIK level 3


1h 5h
Latawiec + Bar + Deska 100 zł 300 zł
Pianka 25 zł 50 zł
Trapez 25 zł 50 zł