O Nas


Jesteśmy zespołem, który zbudowaliśmy na wartości jaką jest przyjaźń. Każdy z nas jest kitesurferem z życiową pasją.

Wprowadzimy Ciebie i bliskich Ci ludzi w świat kitesurfingu z pełnym profesjonalizmem i empatią.

Każdy z nas jest kompetentnym instruktorem po kursach, doskonalimy się nieustannie. Bo nie ma końca w uczeniu się!

Wiemy, że ważne jest indywidualne podejście.

Cierpliwość to nasze drugie imię.

Wychodzimy z założenia, że jesteśmy dla Ciebie od początku do końca. Dlatego gdy już nabędziesz umiejętności wystarczające aby być samodzielnym kitesurferem, często będziesz chciał pływać tam gdzie my, bo zawsze Cię wystartujemy, wylądujemy, damy kilka wskazówek, a przede wszystkim będziemy mieli Cię na oku. Będziesz czuć się bezpiecznie, a dzięki temu poczuciu bezpieczeństwa będziesz mógł szybciej się rozwijać i czerpać z tego o wiele więcej radości.

Gdy zapragniesz być w posiadaniu własnego latawca zaproponujemy Ci latawce nowe i używane, i cały  potrzebny ekwipunek w dobrej cenie, specjalnej dla naszych kursantów.

Na każdym etapie rozwoju bezcenna jest rada wyćwiczonego oka, dlatego zachęcamy Cię do brania udziału w videoanalizie organizowanej po wietrznym dniu.

W sezonie będziemy mocno się troszczyć o naszą kondycję i trenować swoje ciała bez względu na pogodę. Zapraszamy na wspólne treningi biegowe, wzmacniające i relaksacyjne. Organizujemy mecze siatkówki plażowej, mecze „Ultimate”. Organizujemy wypady do kina związane z tematyką kajtową ! Zastanów się…

Jak chcesz spędzać czas wolny?

Kitesurfing to nie tylko hobby to styl życia.
Sposób na odnalezienie drogi którą chcesz podążać

Zapraszamy!


 

1
Szkolimy według najbardziej skutecznych metod międzynarodowych organizacji - udoskonalany przez lata program nauczania gwarantuje Wam bezpieczną i szybką naukę.
2
Wychodzimy na zajęcia tylko wtedy kiedy wieje! Efektywność szkolenia zależy w dużej mierze od siły wiatru. My szkolimy kiedy wiatr nie spada poniżej 12 węzłów - wtedy wszystko przebiega sprawnie a Ty płacisz za efektywny czas zajęć.
3
Szkolimy tam gdzie wieje! Jesteśmy mobilni - jeżeli wieje z północnych / wschodnich kierunków pakujemy autko lub motorówkę i jedziemy tam gdzie wiatr będzie lepszy a akwen równie przyjazny jak na Półwyspie.
4
Szkolimy na najnowszym sprzęcie F-One Bandit 9 z 2016 roku. Kształt latawca i deski to kolejny ważny element, który może decydować o efektywności nauki. F-One Bandit już drugi rok z rzędu otrzymał wyróżnienie jako najlepszy latawiec na rynku! Na naszych kajtach nauka przebiega szybko i przyjemnie.
5
Videoanalizujemy! Na poziomie doskonalenia pozycji oraz przy nauce freestyle często dobrze jest zobaczyć swoje błędy z perspektywy osoby trzeciej. W trakcie kursu nagramy Cię kamerą GoPro, a wieczorem przeanalizujemy co poprawić i damy Ci wskazówki jak pływać lepiej i skakać wyżej!
6
Doskonalimy też osoby już pływające! Jeżeli pływanie „lewo-prawo” to dla Ciebie za mało, pokażemy Ci podstawy freestyle a nawet zaawansowane tricki! Skoki są esencją kitesurfingu - spróbuj tego z Nami!
7
Nasi instruktorzy to osoby z licencją POIK lub IKO, wieloletnim doświadczeniem, pozytywnym nastawieniem i pasją do Kitesurfingu!

Nasz team

Cały nasz team to licenjonowani instruktorzy POIK. Jesteśmy ludźmi z pasją do wody i kitesurfingu. Zapisz się na kurs, i pozwól nam przekazać tą pasję Tobie!

Sprzęt

Sprzęt to kluczowa sprawa w kitesurfingu. Najlepszy sprzęt to komfort pływania i bezpieczeństwo. Szkolimy na najnowszym sprzęcie francuskiej firmy F–One.

Nasze latawce to F-One Bandit. Jest to bardzo wszechstronny kajt na którym osobom początkującym będzie łatwo nauczyć się pływać a osoby bardziej doświadczone docenią świetne właściwości latawca do skoków i ewolucji. Bardzo duży zakres wiatrowy sprawia, że na jednym rozmiarze można pływać w bardzo zróżnicowanej sile wiatru.

Delta C-Shape to rewolucyjny kształt, wymyślony przez firmę F‑One. Gwarantuje prosty restart latawca oraz bardzo dobre osiągnięcia w każdej dyscyplinie kitesurfingu. System EVO bridle, pozwala na zastosowanie mini piątej linki podłączonej do dwóch linek nośnych bez żadnych komplikacji i zapewnia pełną utratę mocy po użyciu systemu bezpieczeństwa. W porównaniu do innych latawców z dużym zakresem wiatrowym, nie trzeba odpuszczać baru do samego końca żeby całkowicie zmniejszyć moc latawca, przez co nie traci on sterowności. Kolejnym udoskonaleniem jest bardzo łatwy dostęp do trymera (trim cleat) co ułatwia i przyśpiesza regulacje mocy podczas pływania.

Jesteśmy dealerem marki F-One - jeżeli potrzebujesz pomocy przy doborze sprzętu - skontaktuj się z nami, chętnie podzielimy się swoją wiedzą.